W sobotę 20 X odbył sie w naszej parafii Bal Wszystkich Świętych. Dzieci przebrane za ulubionych Świętych przybyły na Mszę Św. o godz. 15, którą odprawił ks. Michał Paluch, a o oprawę muzyczną zadbał anielski chór, czyli parafialna schola dziecięca.

Po Mszy Św. wszystkie dzieci wzięły udział w zabawie. Bal rozpoczął tradycyjny polonez. Organizatorzy zadbali o dobrą zabawę i atrakcje. Było karaoke, wspólne tańce, "fotobudka" i oczywiście poczęstunek. Zadowolone dzieci, już się pytały o kiedy odbędzie się kolejny bal.
Bardzo dziękujemy s. Elżbiecie Pukhalskiej i ks. Michałowi Paluchowi za zorganizowanie balu oraz za pomoc w przygotowaniach Bartkowi Filarskiemu, młodzieży z KSM MB Królowej Polski Toruń oraz rodzicom - z Wami wszystko jest możliwe

Zdjęcia z fotobudki są do pobrania w galerii fotografii: zdjęcia z fotobudki