Back to Top

ŻYCIE PARAFII

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W dniu 20 maja 2023 r. w naszym kościele parafialnym odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8 i 23 przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca.

Spotkanie z Alanem Amesem w naszej parafii

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

7 czerwca po Mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Alanem Amesem, autorem bestsellerowych książek m.in. „Oczami Jezusa”.  Przez czterdzieści lat żył z daleka od Kościoła. Dziś daje świadectwo o Bożej miłości na całym świecie. Posługujący modlitwą o uzdrowienie opowie nam o swoim spotkaniu z Bogiem oraz poprowadzi krótką modlitwę. Podczas wydarzenia będzie możliwość zakupu jego książek.

Rozpoczęcie nabożeństw fatimskich w naszej parafii

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W sobotni wieczór 13 maja 2023 r. odbyło się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie rozpoczynające cykl nabożeństw, które potrwają do 13 października. Po wieczornej Eucharystii wyruszyła procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej, podczas której odmówiono różaniec. Nabożeństwu przewodniczył proboszcz ks. Andrzej Kowalski. 

Paschalny rejonowy dzień wspólnoty Domowego Kościoła

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

 

W sobotę 13 maja rodziny ze wspólnoty Domowego Kościoła rejonu Rubinkowo, spotkały się w naszej parafii na paschalnym dniu wspólnoty. Po zawiązaniu wspólnoty i Adoracji Najświętszego Sakramentu konferencję wygłosił proboszcz ks. Andrzej Kowalski. Najważniejszą częścią spotkania była Eucharystia której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Bartosz Serwiński moderator kręgów Domowego Kościoła naszej parafii. Ostatnim punktem Rejonowego Dnia Wspólnoty była wspólna agapa podczas której, przy kawie, herbacie i grillu w radosnej atmosferze, dyskutowano na temat przeżytego dnia i doświadczenia bycia we wspólnocie.

 

Odpust parafialny (fotorelacja)

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

3 maja obchodziliśmy  uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, głównej Patronki Polski, która jest naszym dorocznym odpustem. Sumie odpustowej przewodniczył ksiądz prałat Wojciech Niedźwiecki, dziekan naszego dekanatu. 

Strona 1 z 12

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć