W pierwszą sobotę miesiąca września (4.09) o godz.6 rano na placu przed kościołem odbył się po raz pierwszy w naszej parafii męski różaniec. Modlono się za ojczyznę, nasze rodziny i o pokój na świecie. Modlitwie przewodniczył proboszcz ks. Andrzej Kowalski