Spotkanie odbyło się w ogrodzie przy plebanii i miało charakter integracyjny. Dzieci wzięły udział w terezjańskiej loterii połączonej z quizem wiedzy na temat św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Ważną atrakcją dla najmłodszych uczestników pikniku okazała się maszyna do robienia baniek. Były również zabawy z chustą Klanzy, w które zaangażowali się również dorośli.

Całemu spotkaniu towarzyszyła atmosfera życzliwości i radości. Dzieci już czekają na następne tego typu spotkanie, a tymczasem od najbliższej niedzieli będą aktywnie angażować się w śpiew podczas liturgii mszy świętej o godz. 11.00.