Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

niedziela.pl

Aktualności

Przewodniczący Episkopatu zaprasza na „Męskie oblężenie Jasnej Góry”

Wszystkich mężczyzn zachęcam do udziału i udzielam z serca pasterskiego błogosławieństwa – napisał abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w liście z zaproszeniem na „Męskie oblężenie Jasnej Góry”. Pielgrzymka mężczyzn z całej Polski odbędzie się 22 czerwca.

Czytaj więcej...

Duchowa adopcja ratuje życie

Duchowa adopcja – ratunek dla dzieci, matek i ojców – pod takim hasłem, 11 czerwca w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie miało miejsce spotkanie, podczas którego zaprezentowano spot na temat duchowej adopcji oraz ułatwiającą ją aplikację dla dzieci, młodzieży i dorosłych. – Duchowa adopcja ratuje życie – podkreślali uczestnicy spotkania.

Czytaj więcej...

Rozpoczyna się 9-tygodniowa nowenna modlitwy w intencji księży

Wszystkie zgromadzenia zakonne żeńskie będą modliły się w intencji kapłanów przez 9 tygodni, począwszy od 30 maja. Każdego dnia o godz. 20.30 siostry będą spotykały się na modlitwie różańcowej, do której zapraszają wszystkich, kapłanów i osoby świeckie – poinformowała Siostra Maksymilla Pliszka, Przewodnicząca Konsulty Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych

Publikujemy pełną treść komunikatu:

Czytaj więcej...

9 czerwca 2019 Marsz dla Życia i Rodziny w Toruniu

W niedzielę 9 czerwca w Toruniu, po raz kolejny przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz poprzedzi Eucharystia w Katedrze śś. Janów w Toruniu pod przewodnictwem bp. Wiesława Śmigla. O godz.14.00 - wymarsz z Rynku Staromiejskiego. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy do udziału!

Radio Watykańskie

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć