Rozpoczęcie 30 października 2023, godz. 18.30.

Kurs Alpha to cykl około 10 spotkań, odkrywających podstawy wiary w otwartej i luźnej atmosferze. Jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi przemyśleniami i odkrywać sens życia. Alpha jest dla każdego – niezależnie od wieku, wykształcenia czy przekonań – wszyscy są mile widziani.

Spotkania odbywać się będą co tydzień w poniedziałki. Każde spotkanie trwa od 18.30 do 20:30 w sali z tyłu kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski na Rubinkowie 1 w Toruniu. Każda sesja zaczyna się od poczęstunku, co jest okazją do poznania innych w swojej grupie. Następnie ma miejsce krótki wykład i czas na dyskusję, podczas której każdy może, ale nie musi, zadawać pytania i dzielić się swoimi opiniami z resztą swojej małej grupy. W środku kursu ma miejsce również wyjazd weekendowy z sesjami dotyczącymi Ducha Świętego.

Uczestnictwo w Alpha jest bezpłatne.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym cyklu spotkań. 

Prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa do 21 października 2023 za pomocą poniższego formularza: https://forms.gle/cgASxDF71ySADdea9


W razie pytań proszę dzwonić - tel. 500 326 426 (w godz. 15.00-21.00) lub pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.