1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych (odprawiane są codziennie po Mszy świętej wieczornej z wyjątkiem środy, bo wtedy wraz z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy), aby spełniło się pragnienie Serca Jezusa, które chce nas pokrzepiać swoim miłosierdziem.
  2. W tym tygodniu nasi kapłani będą przeżywać rocznice swoich święceń kapłańskich: ks. Bartek i ks. Michał we wtorek, a ks. proboszcz w piątek. Życzymy im skutecznej opieki Matki Bożej Królowej Polski i Matki Kapłanów na dalsze owocne lata posługi!
  3. W czwartek (20.06) okazja do przedłużonej adoracji Najświętszego Sakramentu do północy
    w kaplicy. Zachęcamy, by ofiarować choćby okruchy czasu w intencji nowych powołań do służby Bożej i do małżeństwa.
  4. Zbliża się koniec Roku Szkolnego – tak jak prosiliśmy Pana Boga o Jego pomoc na początku tak nie zapominajmy o podziękowaniu przy końcu! Gratulujemy rodzicom, nauczycielom i wreszcie samym uczennicą i uczniom sukcesów i osiągnięć edukacyjnych! Zapraszamy w czwartek (20.06) uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 23 na Msze świętą na godz. 8.00; a uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 8 i Rodzinnej Szkoły Podstawowej w piątek (21.06) na godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę (23.06) świętujemy Dzień Ojca – wszystkim zatem Ojcom gratulujemy i życzymy, aby św. Józef wypraszał Wam wszelkie potrzebne łaski, abyście w sposób godny i święty wypełniali swoje powołanie! A naszym zmarłym Ojcom wypraszajmy łaskę Nieba. Zachęcamy do częstego tego dnia odmawiania modlitwy Pańskiej dla uczczenia Boga Ojca.

Tego dnia będziemy gościć ks. Dominika Fiszera, który jest księdzem z naszej diecezji pracującym na Ukrainie. Będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiarę na rzecz potrzebujących.

Zapraszamy także czcicieli św. ojca Pio do wspólnej modlitwy na godz. 16.30 do Kaplicy Adoracji.

A po wieczornej Mszy świętej spotkanie nowej grupy modlitewnej jako owoc rekolekcji „10-ciu spotkań z Jezusem” w salce przy zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

  1. Informujemy, że w przyszłą niedzielę nasz parafianin Paweł Kowalczyk po rocznym przygotowaniu przyjmie posługę stałego lektora. Zachęcamy innych mężczyzn do różnorakiego zaangażowania się w posługę na rzecz naszej wspólnoty – jesteście bardzo potrzebni!!!
  2. Dziękujemy za wszelkie ofiary i wpłaty na konto na potrzeby parafii! Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę gospodarczo-inwestycyjną. Dziękujemy za wsparcie wyjazdów wakacyjnych – na ten cel zebraliśmy 2.100 zł.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jacka Kustalik i śp. Gabrielę Zarychtę z ul. Łyskowskiego. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłych polecćmy Bożemu miłosierdziu…