Poniedziałek

17.06.2024

 

Św. Brata Alberta Chmielowskiego

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Zenona Martiniego (32 r. śm.) i Bronisławę, Macieja i Grzegorza, Stefanię i Antoniego

  7:30 - Krzysztofa Niedzielskiego (int. od ZP „Misterium”)

18:00 - Dziękczynna za dar Kapłaństwa ks. Barka i ks. Michała z prośbą o Boże Bł., Dary Ducha Świętego, opiekę MBKP z ok. r. Święceń Kapłańskich (int. od Wspólnoty modlącej się za kapł.)

18:00 - Ryszarda Ziółkowskiego, rodziców z obojga stron i syna Rafała

18:00 - O Boże Bł., opiekę MBKP, dary i owoce Ducha Świętego łaskę zdrowia dla Barbary i Adama z okazji 35 r. zawarcia sakramentu małżeństwa  

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

Wtorek

18.06.2024

 

 

 

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Dziękczynna za otrzymane dary z prośbą o Bożą opiekę i MBKP oraz szczęśliwy przebieg operacji

  7:30 - Jerzego Bojarskiego i Genowefę Bojarską

18:00 - Katarzynę Milewską (r. śm.)

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

Środa

19.06.2024

 

 

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Apolonię Nowaczyk (int. popogrz.)

  7:30 - Gizelę Lange

18:00 - Dariusza Gutowskiego

18:00 - Klarę Zblewską (5 r. śm.)

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

Czwartek

20.06.2024

 

 

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Lecha Eichhorst (int. popogrz.)

  7:30 - Rodziców Antoniego (41 r. śm.) i Rozalię Bilińskich oraz rodzeństwo

18:00 - Rodziców Halinę i Czesława oraz brata Romana

18:00 - Ryszarda Rzymkowskiego (int. od córki Izabeli z rodziną)

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

Piątek

21.06.2024

 

Św. Alojzego Gonzagi

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Karola

  7:30 - Jana Kacprzaka (3 r. śm.)

18:00 - Swietłanę Chocian (w dniu urodzin)

18:00 - Dziękczynna za dar życia i kapłańskiej posługi dla ks. Bartosza z okazji urodzin (int. ws. o. Pio)

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

Sobota

22.06.2024

 

 

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  7:30 - Marię i Romana Muszytowskich, Sławomira i Jerzego Więcławskich

  7:30 - Alicję Gawrońską (5 r. śm.) i o zdrowie dla Jana Gawrońskiego

18:00 - Marka Hunczaka (int. z ok. Dnia Ojca) oraz Barbarę i Wacława Hunczak i Jerzego Kłosowskiego

18:00 - Rodziców Jana i Walerię Mierzwa oraz brata i siostrę  

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)

18:00 - Weronikę i Bronisława Dąbrowskich i zm. z rodziny

Niedziela

23.06.2024

 

XII Niedziela Zwykła

  6:30 - Wiktora Skrzypnika, Krystynę i Jana Dembek

  6:30 - Henryego Kin (greg.)

  8:00 - Apolonię i Izabelę Kilanowskie oraz rodzice  

  8:00 - Janinę, Stanisława Cieszkowskich, brata Józefa, siostry Franciszkę, Kazimierę, Stanisławę, córkę Marzenkę oraz zm. z rodz. Bryczkowskich

  8:00 - Arkadiusza Dąbrowskiego

  9:30 - Krystynę i Erazma Wiśniewskich

  9:30 - Zm. z rodz. Kamińskich i Jabłońskich

11:00 - Jana i Katarzynę Kasińskich i zm. z rodz.

11:00 - Andrzeja Bednorskiego i Bronisława Boryczkę

11:00 - Męża Romana Truszczyńskiego i rodziców z obu stron

12:30 - SUMA PARAFIALNA

12:30 - Dziękczynna za 18 lat życia z prośbą o dalsze Boże Bł., opiekę MBKP, Dary Ducha Świętego dla Ani

12:30 - Bożenę Szymańczak (1 r. śm.)

18:00 - Jana i Mariannę Grabowicz, Krystynę Majchrowską

18:00 - Helenę Fornalik (greg.)