W niedzielę 17 września na mszy świętej o godz. 12.30, której przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Kowalski zostały wręczone specjalne podziękowania dla Państwa Blandyny i Jana Ciemielewskich oraz dla Bartłomieja Filarskiego za ogromny wkład w organizację festynu parafialnego.

Wielu parafian się zaangażowało i wszystkim należą się podziękowania. Jednak festyn nie odbyłby się z takim rozmachem, gdyby nie poświęcony czas tych osób. Państwo Ciemielewscy całymi tygodniami organizowali fanty na loterię, szukali sponsorów, dzielili, pakowali fanty a ostatecznie osobiście wydawali. To jest wiele godzin, dni, tygodni ciężkiej pracy niewidocznej i cichej. Pan Bartek jest odpowiedzialny za całą logistykę, przyłącza, sam zbudował drewniane stragany w których były wydawane ciasta oraz pieczywo ze smalcem. Stąd próba wyróżnienia tych naj naj najbardziej zaangażowanych osób. Są to osoby bardzo skromne. Doceniamy ich wkład-niech staną się przykładem dla nas wszystkich.