Obchody Światowego Dnia Misyjnego w tym roku przypadały 22 października. W tym dniu obchodziliśmy także uroczystość św. Jana Pawła II, papieża największego Misjonarza Świata, który jest patronem województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W niedzielę na Mszy świętej dla dzieci której przewodniczył proboszcz ks. Andrzej Kowalski, s. Elżbieta Puchalska CST opowiadała dzieciom i dorosłym o pracy misyjnej Sióstr Terezjanek w Boliwii. Poza tym siostra Elżbieta przygotowała oprawę liturgiczną – dzieci czytały lekcje, modlitwę wiernych oraz uczestniczyły w misyjnej procesji z darami. Schola Boże Nutki, aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, przebrana była za dzieci z różnych krajów misyjnych. Siostra Elżbieta razem z scholą nauczyła nas nowej  piosenki „Gdyby wiara twa” w języku polskim i hiszpańskim. Niedziela Misyjna wzbogaciła naszą wiedzę o pracy misjonarzy w świecie.