W sobotę, 18 maja odbyła się w naszej parafii piękna i podniosła uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. I Komunia Święta to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka. Do tej wyjątkowej chwili dzieci z naszej parafii przygotowywały się przez cały rok pod okiem Katechetów, siostry Elżbiety i Księdza Michała Palucha.
Uroczystość I Komunii św. odbyła się w dwóch grupach:
I Grupa  - o godz. 10:00 dzieci klas III SP nr. 23
II Grupa – o godz. 12:00 dzieci klas III SP nr. 8
Mszy św. o godz. 10.00 przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Ks. kan. Andrzej Kowalski – proboszcz naszej parafii a o godz.12.00 Eucharystii przewodniczył Ks. Michał Paluch. Wszystkim dzieciom życzymy z całego serca, aby ten wyjątkowy dzień był również ważnym początkiem ich przyjaźni z Jezusem. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w przygotowanie uroczystości Pierwszej Komunii świętej dzieci! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obu uroczystości w naszej galerii.