Jak co roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - 30 maja, przy pięknej pogodzie i udziale licznie zgromadzonych wiernych, ulicami osiedla Rubinkowo I i II przeszła procesja Eucharystyczna. W tym dniu składamy publicznie świadectwo naszej wiary i pobożności wobec Najświętszego Sakramentu przez udział w uroczystej procesji. Uroczystościom przewodniczył Ksiądz Biskup Józef Szamocki, Biskup Pomocniczy Diecezji Toruńskiej. O godz. 9.00 z pod naszego kościoła  wyruszyła procesja do czterech ołtarzy jakie zbudowane zostały na trasie w kierunku kościoła  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Rubinkowie II, gdzie na zakończenie procesji sprawowana była uroczysta Suma Odpustowa. Wierni  obu parafii licznie wzięli udział w tegorocznej procesji angażując się w modlitwę i śpiew. Nie brakło licznej służby liturgicznej, dziewczynek rzucających kwiaty, chłopców dzwoniących dzwoneczkami, orkiestry oraz osób niosących figury i chorągwie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w naszej fotogalerii.