Dzieci przygotowały palmy na Niedzielę Palmową

W przeddzień Wielkiego Tygodnia, dzieci z Koła Misyjnego oraz ze Scholki Parafialnej spotkały sie wspólnie aby przygotować palmy na Niedzielę Palmową. Powstały palmy z kwiatów, bukszpanu, bazi. Każda inna, wszystkie wyjątkowe.
Uroczysta procesja z palmami w naszym kościele odbędzie sie w Niedzielę Palmową w łączności ze Mszą Św. o godz.11.






